Сива борода та ніякого блонду: як виглядає Олег Винник після важкої недуги (фото)

Тепер стиль Олега Винника дуже відрізняється від того, який звикли бачити глядачі. Дивись фото в матеріалі.

У перші дні повномасштабної війни Олег Винник опублікував пост в Instagram в підтримку України, після чого пропав з радарів. За цей час у Мережі ходили різні плітки. Хтось говорив, що артист зрадив свою Батьківщиу. Інші подейкували, що коханий Таюне серйозно хворий і зараз проходить лікування у Німеччині. І лише через півроку його адвокат вийшла на зв’язок та повідомила про те, що Олег дісно мав деякі проблеми зі здоров’ям.

Як виглядає Олег Винник після важкого лікування в Німеччині

 

Винник усіма силами намагається допомогти Збройним силам України. Він регулярно надсилає кошти на армію, а також закупляє автомобілі на передову. Принаймні, це підтвердив його близький друг, чоловік Оксани Білозір.

Нещодавно Роман Недзельський оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook фотографію, яка є доволі свіжою.

“Олег мав серйозні проблеми зі здоров’ям. Не дай Боже нікому таке пережити! Ще до війни через хворобу йому довелося відкласти кілька концертів”. “Але люди, на жаль, не пам’ятають цього. І читають тільки заголовки. А їх складають так, щоб привернути увагу – “зрадив”, “втік””, – зазначив Недзельський.

Цікаво, але шанувальники не одразу впізнали на фото свого кумира. Перед об’єктивом камери Олег постав у трохи іншому амплуа. Справа в тому, що тепер у Винника сива борода, а його волосся сховане під бейсболкою. Схоже, від його блонду не залишилося і сліду, як і від запального погляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.